Přeskočit navigaci.

Články přehled

Další listy: 1 2

Co vás čeká při stěhování do nového bytu

Stěhování do nového bytu je tak trochu adrenalin. Na jednu stranu se těšíte. Na druhou máte obavy. Nejen z přesunu všech těch věcí, ale také ze změny adresy. Co vše vás čeká a na co nezapomenout, když se stěhujete?

20. 3. 2014,  Pavla Nováková,  9

číst článek...

Na stěhování těžkých břemen jedině s profesionály

Každé stěhování je náročné jak časově, tak i organizačně. Pro ty, kterých se týká, představuje mnohdy zbytečný stres a pokud jde dokonce o přesun větších těles ve velkoměstě jako je Brno, platí to dvojnásob. Při výběru profesionální společnosti, která se na tuto problematiku specializuje, si však lze ušetřit řadu starostí a případných komplikací, které vznikají téměř u každé takové akce. Více v rozhovoru s panem Staňkem z firmy Stěhování STANĚK .

27. 5. 2013,  Pavla Nováková,  0

číst článek...

Stěhujeme se jen párkrát za život

Se stěhováním se pojí spoustu času a také trpělivosti. Navíc stěhujete-li se po Praze, Brně, či větším krajském městě, počítejte s tím, že to bude hodně náročné. Nepodceníte-li výběr firmy, tak si některé starosti ušetříte. Co vás tedy čeká a na co byste si měli dát při stěhování pozor?

20. 10. 2012,  Pavla Nováková,  0

číst článek...

Soutěž o poukazy na stěhování 3x2000 Kč.

Internetová soutěž s www.stehujemese.cz o poukazy na stěhování.

25. 6. 2012,  Pavla Nováková,  0

číst článek...

Než se žačnete stěhovat

Budeme se stěhovat. Proč? Protože …. Důvodů ke stěhování je plno - koupě nové nemovitosti (byt či dům), ukončení nájemní smlouvy, sňatek, změna pracovního místa, neshody se sousedy apod. Dalším motivem může být i prostě to, že si člověk najde nového partnera, se kterým chce bydlet. Každopádně ať už jsou důvody jakékoliv, pečlivě zvažte, zda za to stojí. Stěhování je náročné nejen časově, ale často i finančně.

7. 4. 2012,  Pavla Nováková,  0

číst článek...

Problémy při stěhování

Naštěstí současný zákoník práce pamatuje na to, že stěhování nelze vyřídit jen tak. Pro den stěhování si nemusíte brát volno v práci. Tento akt je brán jako osobní překážka v práci, což znamená, že máte nárok neplacené volno. Pokud je toto stěhování v zájmu zaměstnavatele, tak je vždy placené.

17. 1. 2012,  Pavla Nováková,  2

číst článek...

Pár rad navíc o stěhování

Zajistěte si parkovací místo u starého i nového bydliště, aby stěhování proběhlo co nejrychleji. Nezapomeňte si zaznamenat v den stěhování stavy energií pro ukončení smlouvy o dodávce energií.

26. 12. 2011,  Pavla Nováková,  1

číst článek...

Charakter stěhování

Toto je jedna z nepříjemných situací. V případě drobného stěhování je situace poměrně únosná, ale při velkém stěhování to často bývá nad lidské síly. V tomto případě lze využít i stěhování na klíč. Stěhovací firma za vás vše potřebné vyřeší.

10. 9. 2011,  Pavla Nováková,  0

číst článek...

Jak to zabalit

Veškeré takto zabalené věci naskládejte do krabice od nějvětšího kousku po ty nejmenší. Průběžně celou krabici vyplňujte zmuchlanými novinami. Případně lze také použít „chipsy“ – speciální pěnové kuličky, které používají prodejci při přepravě křehkého zboží.

6. 6. 2011,  Pavla Nováková,  0

číst článek...

Příběh se stěhováním ze života

Je to už pár let, co jsem přijala práci v jedné firmě u Brna. Protože jsem bydlela dost daleko od místa pracoviště, rozhodla jsem se přestěhovat do Brna. Dosud jsem žila u rodičů, stejně tak i můj přítel. Inzerátů na pronájem bylo na internetu plno, takže bylo z čeho vybírat. Rozhodli jsme se pro spolubydlení ve velkém bytě společně s dalším párem.

23. 12. 2010,  Pavla Nováková,  0

číst článek...

Další listy: 1 2

manual

Nové články

Co vás čeká při stěhování do nového bytu

Stěhování do nového bytu je tak trochu adrenalin. Na jednu stranu se těšíte. Na druhou máte obavy. Nejen z přesunu všech…

Doprovodný obrázek Na stěhování těžkých břemen jedině s profesionály

Každé stěhování je náročné jak časově, tak i organizačně. Pro ty, kterých se týká, představuje mnohdy zbytečný stres a p…

Stěhujeme se jen párkrát za život

Se stěhováním se pojí spoustu času a také trpělivosti. Navíc stěhujete-li se po Praze, Brně, či větším krajském městě, p…

Zobrazit další články

Mohlo by vás zajímat
Nově přidané firmy

Industry Movers

Adresa: Nové sady 988/2, Brno

Machinery Movers

Adresa: Bělehradská 858/23, Praha

PROFISTĚHOVÁNÍ

Adresa: Klatovská 20, Brno

Zobrazit další firmy